Peaingel Zadkieli ja tema inglite ülesandeks on tuua Teie ellu hinge ning võimsa Mina Olen Kohaloleku laskumisega kaasnevas transformatsiooniprotsessis tervendust ja rõõmu. Selle kristallimandalaga töötamine aitab ametüsti energiate abil kontakti saada peaingel Zadkieliga ning kogeda hõbevioletse leegi ankurdumisega kaasnevat jumalikku armu ja halastust, mis hajutab rasked energiad ja puhastab karma.
 

Peaingel Zadkieli invokatsioon

Ma kutsun Sind, võimas peaingel Zadkiel, violetsest halastuse, rõõmu ning transformatsiooni kiirest ja palun Sul täita mu aura violetse leegiga. Palun vabasta ning lahusta kogu mu negatiivsus ja asenda see rõõmu, diplomaatia ning sallivusega.

Aitäh. Aitäh. Aitäh.

 

 

Võimas peaingel Zadkiel juhib halastuse, rõõmu ja transformatsiooni ingleid. Teda tuntakse tihti ka vabaduse inglina.

Zadkieli kaksikleek on Ametüst, violetse kiire naisaspekt, kes pakub võimalust transformatsiooniks läbi andestuse, kaastunde ja halastuse. Ametüstiks nimetatav kristall on violetne kiir selle materialiseerunud kujul.

See on ka Veevalaja ajastu sünnikivi.

Kui kutsute peaingel Zadkieli, siis täidab ta Teid nii igatsuse kui väega vabastada end oma negatiivsusest ja piirangutest. Kui väljendate soovi andestada endale või teistele, siis hakkavad violetse kiire inglid toimima, tungides probleemi algpõhjuseni, vabastades sel viisil kogu Teie karma. Kutsuge peaingel Zadkieli energiat, et suurendada sallivust või saada abi rasketes olukordades. Ta aitab tõsta madalamas sageduses viibivat teadvust. Kui see juhtub, olete vaba ning valmis elama rõõmus.

Zadkiel ja Ametüst on Seitsmenda, tseremoonia abil loodava korra, muundumise ja manifestatsiooni kiire peainglid. See on kiir, mis ühendab vaimset füüsilisega, võimaldades ka paradiisil Maa peal manifesteeruda.

Peaingel Zadkieli eeterlik rahupaik asub Kuubal. Tšakra, millega ta töötab ja mida ta kogu inimkonna jaoks avab, on kaheksas tšakra, mis asub pea kohal ning ühendab Teid kõrgema mina ehk hingega. Zadkiel aitab igaühte tema valgustumise teekonnal, äratades inimest seesmiselt ning võimaldades tal saada ühendust oma hinge energiaga.

Peaingel Zadkiel töötab koos St Germainiga, kes on seitsmenda kiire valitseja. Harmoonilise Konvergentsi ajal mediteerisid ja palvetasid paljud inimesed planeedi teadvuse tõstmiseks ning üheskoos loodi väga suur valguseväli. See võimaldas St Germainil pöörduda Allika poole ning paluda abi. Jumal annetas meile violetse transformatsioonileegi, mis lahustab kõik negatiivsed energiad. Igaüks saab nüüd seda kasutada, Teil tuleb vaid violetset leeki  kutsuda.

Violetne leek on erakordselt võimas energia ning paljud on seda kasutanud oma füüsilise keha, emotsioonide, suhete, veendumuste ja sügavate hingetasandi probleemide tervendamiseks. Sõna otseses mõttes põletab see ära blokeeringute algpõhjused ning muundab madalamad vibratsioonid kõrgemateks.

Kuna väga paljud inimesed siin planeedil on nüüdseks tõstnud oma sagedust, siis ühines violetse leegiga hiljuti ka hõbedane armu ja harmoonia kiir, moodustades seeläbi hõbe­violetse armu ning transformatsiooni leegi. Selle leegi spekter on  veelgi enam avardunud ning haaranud endasse terve rea erinevaid vibratsioonivarjundeid, alates kahvatulillast ja hõbedasest kuni sügavvioletseni.

Niipea, kui hakkate töötama hõbevioletse leegiga, ilmub Teie aurasse violetne värv ja Te hakkate kiirgama valgust, mis vibreerib kõrgemal vaimsel sagedusel.

Võite iga päev kutsuda hõbevioletset leeki, et luua enda ees hõbevioletse leegi tunnelit, nii et kõik, mida päeva jooksul kogete, saaks seeläbi puhastatud. Nii saate kindlustada, et toimite päeva jooksul vaid kõrgeimast hüvangust lähtuvalt ning et teiste inimeste energiad Teid enam ei mõjuta.

Te võite suunata hõbevioletset leeki ka oma kehasse. Ingellikud arhitektid toimivad samuti hõbevioletse leegi abil.

 

Kui kasutate afirmeerides vormelit MINA OLEN, siis teadvustate endale, et Teie jumalik mina on kooskõlas vastava omaduse või isikuga. Järgneb üks väga võimas MINA OLEN afirmatsioon peaingel Zadkielilt, mis aitab Teil end täielikult hõbevioletse leegiga samastada.

 

MINA OLEN HÕBEVIOLETNE LEEK

MINA OLEN HALASTUSE LEEK

MINA OLEN RÕÕMULEEK

MINA OLEN TRANSFORMATSIOONILEEK

MINA OLEN ST GERMAIN

MINA OLEN PEAINGEL ZADKIEL

 

Kui sa lausute "MINA OLEN ST GERMAIN" ja "MINA OLEN PEAINGEL ZADKIEL", siis kinnitate, et Teie jumalik mina samastub nüüd täielikult St Germaini ja peaingel Zadkieliga ning ühineb nende energiatega nii, et saate seda ka oma elus väljendada.

Kui afirmeerite seda tugevalt ja jõuliselt, märkate peagi, kuidas Teie elu muutub; kogu Teie teadlik või alateadlik negatiivsus teiseneb ning asendub kõrgemate energiatega.

 

Diana Cooperi raamatu "Ingli ilmutus" põhjal

 

Peaingel Zadkieli mandala


 

 


 


 


 

Avaleht  Valgusesaar  Grethiel   E-pood   Tänu   Kontakt