See kristallimandala vahendab kuukivi vibratsioone, mis aitab ühendust saada jumalikku naispoolt väljendava taevase jõuga (Kuuga). Tervendava, rahustava ja harmoniseeriva toimega, leevendab unetust ning on abiks unenägude meeldejätmisel. Kuukivi on uute alguste kivi ning temas peituv jumalik naisenergia aitab tugevdada intuitsiooni. Täiskuu ajal võib esile kutsuda selgeid unenägusid, võimendab ülemeelelisi võimeid ja selgeltnägemist.

Selles tervenduskambris võite kutsuda Jumalikku Ema ja paluda Temalt tervendust ja õnnistust!

Kosmilise Ema invokatsioon

Oo, Suur Ema, Jumalik Naispool, kosmose sünnitaja, Vaimu enese armsaim, kogu mateeria looja ja universumi olemus, kõikide maailmade ning nende maailmade sees ja neist väljaspool asuvate maailmade kuninganna, me kutsume Sind.

Me oleme Sinu lapsed, kuula meie kutset.

Me oleme Sinu ja Isa pühast ühendusest sündinud, Sinu elukire tütred ja pojad . Sina, kes Sa aegade alguses heitsid ühte Vaimuga, meie Isaga, tõid ilmale meid - Vaimu ja Mateeria õnnistatud ühenduse. Me oleme Sinu lapsed, liha Sinu lihast, Sinu südame pojad ja tütred. Me mäletame Su puudutust ja Sinu kohaloleku õndsust, Su olemust. Ning me igatseme Sinu järgi.

Tule meie südametesse ja aita meil meenutada. Lasku meie teadvusesse ja ava meie anded.

Valgusta meid oma kohalolekuga.

Tõmba eemale loorid, mis varjutavad meie nägemist ning ava meie teadvuses uksed, et ilu ja õndsus võiksid täita meie elu ja meie südamed.

On aeg, mil vajame Su abi väga. Me kutsume Sind tulest ja veest, maast ja õhust, kõigest, mis Sinu nime kannab. Me kutsume kõiki Su olemuse avaldusi, kõiki Su nimesid. Tule meie juurde. Täida meid oma kohalolekuga.

Aitäh! Aitäh! Aitäh!

 

Judi Sioni ja Tom Kenyoni raamatust "Magdaleena käsikiri"

 


 

Kuu mandala

 


 


 


 

Avaleht  Valgusesaar  Grethiel   E-pood   Tänu   Kontakt