Peaingel Chamueli invokatsioon

Ma kutsun Sind, võimas peaingel Chamuel õrnroosast kiirest, ning ma palun Sul avardada mu südames elavat armastuseleeki. Palun aita mul kogeda kaastunnet ja andestust nii iseenda kui kõikide teiste olendite suhtes. Ava mu süda nii isiklikul kui kosmilisel tasandil. Aitäh! Aitäh! Aitäh!

 

 

 

Võimas peaingel Chamuel on armastuseingel, kes aitab Teil avada südant ning võimendab Teis elavat armastuse leeki. Ta vahendab tingimusteta armastust ja toetab Teid siis, kui soovite väljendada oma armastust loomingu kaudu.

Tema kaksikleek on Jumalik Armastus - naiseliku õrnuse, halastuse, kaastunde ja empaatia kehastus. Üheskoos keskenduvad nad südame-energia võimendamisele ja toetavad rahusõlmijaid, filosoofe ja kõiki teisi selliseid inimesi, kelle eesmärgiks on jagada kõrgemaid tõdesid. Nad kiirgavad armastust ja valgust kunstnike, kirjanike, skulptorite ja teiste loovtööga tegelevate inimeste südametesse. Nende sooviks on inspireerida kõiki loojaid väljendama oma töös kõrgemaid ja puhtamaid teadvusetasandeid.

Peaingel Chamuel on vastutav ka inimeste südametšakra arengu eest. Kolmanda dimensiooni tasandil on Teie südametšakra roheline, elava looduse värvi, õrnroosa keskmega. Teie teadvuse avardudes muutub see aga heleroosaks, millesse seguneb vaimsust sümboliseerivat violetset värvitooni. Seega on Teie neljanda dimensiooni südametšakra heleroosakas violetne. Viiendas dimensioonis, kui Teist on juba saamas ülestõusnud meister, muutub selle tšakra värvus aga säravvalgeks. Kui Teie südametšakra avardub viienda dimensiooni tasandile, saab Teist kõrgema teadvuse kandja. Teie kosmiline süda on nüüd avatud ning Te olete ühenduses kogu universumi armastusega.

Kutsuge Chamueli ja Jumalikku Armastust siis, kui Teie süda on murtud või muserdatud. Need peainglid aitavad Teil oma hingehaavadest terveneda. Kui Teie süda on blokeeritud valust ning Te ei suuda kellelegi andestada, paluge neilt abi ning nad leevendavad Teie valu ja aitavad Teil andestada. Nad sulatavad Teis jää, mis on tekkinud lahendamata viha, valu, hirmu või süütunnete tõttu.

Peaingel Chamueli eeterlik rahupaik asub St Louisis, Missouris. Kui seda palute, siis  juhatatakse Teid sinna uneajal ning sellest kogemusest võib saada tõeline südameärataja. Sel ajal kui Te magate, valatakse Teid üle selle peaingli võimsa armastuse-energiaga.

Peaingel Chamuel juhib kõiki armastuseingleid ning suunab neid Teile abi osutama. Kui Te neid vajate, tulevad nad Teie juurde, ümbritsedes Teid puhta kaastunde ja tingimusteta armastusega. Armastuseinglid aitavad Teil üles leida ka kaotatud asju. Paluge nende abi ja kui see on vähegi võimalik, toovad nad kaotatud asjad Teile tagasi. Armastuseinglid teevad Teie elu kergendamiseks kõike, mida nad vaimsete seaduste kohaselt vähegi teha tohivad.

Järgnev harjutus aitab Teil end palju õnnelikumana tunda.

Sulgege silmad ja paluge inglitel end üle valada ingelliku armastuse dušiga. Kui olete tundlik, siis tunnete seda õnnestavat energiat pehme voona mööda oma keha allapoole voolamas.

 

 

 

Sulge silmad ja palu armastuseinglitel armastusedušiga üle valada mõni abivajav inimene, olukord või paik meie planeedil.

 

Diana Cooperi raamatu "Ingli ilmutus" põhjal.

 

Peaingel Chamueli mandala

 

 


 


 


 

Avaleht  Valgusesaar  Grethiel   E-pood   Tänu   Kontakt