See mandala ühendab mitmete väga eriliste kristallide ning vääriskivide energiaid, kombineerides need üheks tervendavaks tervikuks, mis aitab puhastada eeterkeha. Teemandi, rubiini, krüsokolla, pietersiidi, tsitriini, punase hematiidi ehk Isise kivi, karneooli ja kaltsiidi läbi toimivad ingellikud valgusvood töötavad harmooniliselt üheskoos, et vabastada eeterkeha kõikidest karmilistest jääkidest või muudest energiatest, mis võivad meid madalamatel vibratsioonilistel tasanditel kinni hoida. Mõjuv, ent õrna toimega. Puhastab ka alumisi tšakraid.

 

 

Eeterkeha ehk Ka puhastamine ja tervendamine on ülestõusmisprotsessi lahutamatu osa. Me võime praktiseerida positiivset mõtlemist ja püüda igas olukorras armastavaks jääda, kuid kui me sealjuures lekime oma eluenergiat ega ole kontaktis enese sees asuva ammendamatu reservuaariga (kundalini-energia ehk sekhemiga), mille armastava Emana on meile päranduseks jätnud kosmiline naispool, siis puudub meil ka vajalik füüsilise energia hulk, et ülestõusmist antud kehastuses sooritada. Samuti on meil siis raske teha oma elus vajalikke muudatusi, et järgida oma hingteed ja teostada eluülesannet.

Eeterkeha ehk Ka on n-ö alumine valguskeha, õigemini valguskeha ehk Mer-Ka-Ba sõiduki energeetiline baas. Just Ka ehk eeterkeha puhtus ja energiseeritus võimaldavad kujustada või tunnetada tähttetraeedrit piisavalt intensiivsena, et valguskeha võiks tingimusteta armastuse toel käivituda, et võiksime selles kogemuses püsida ning alustada elu iseenda kõrgema minana.

NB! Eeterkeha laeb regulaarne mediteerimine, töö ja puhkuse õige vahekord, tervislik toitumine, mõõdukas liikumine, looduses viibimine, päikesepaiste. Lisaks tuleks aga katkestada energiasidemed, mis seovad Teid madalamate vibratsiooniliste tasandite külge, ja vabaneda klammerdumisest. Selleks võite paluda näiteks peaingel Miikaeli abi. Ka violetne leek on tõhus eeterkeha puhastaja, samuti peaingel Zadkiel, tema rõõmu- ja transformatsiooni-inglid.

 

 

Selles tervenduskambris viibides võite kutsuda Jumalikku Ema ja Tema ingleid ning paluda eeterkeha täielikku puhastumist ja uuenemist. Samuti seda, et saaksite väga leebel moel kontakti selle enda sees asuva energiareservuaari, kundalini ehk sekhemiga, ärataksite eneses uinuva jõu ning õpiksite seda ülestõusmise protsessis kõige elava hüvanguks kasutama. Taotlege ka, et kõik toimuks Teie jaoks harmoonilisel teel ning jumalikult õigel ajal.


Eeterkeha on ka füüsilise keha energeetiline jäljend. Puhastades ja tervendades eeterkeha, ankurdub tervendus füüsilisele tasandile, täites kõik rakud ja vereringe puhta valgusega.

 

Eeterkeha tervendamise mandala

 


 


 


 

Avaleht  Valgusesaar  Grethiel   E-pood   Tänu   Kontakt