Sellest violetse tule kristallimandalast kiirgub ametüsti energiaid, mis ongi violetne leek mineraliseerunud kujul. Violetne leek muundab kõik negatiivsed energiad puhtaks valguseks ning on äärmiselt tervendava ja transformeeriva toimega. Ametüsti energiatega töötades ümbritsete end püsiva kaitsega ja jääte häälestatuks oma Mina Olen Kohalolekult ehk vaimult tulenevale juhtimisele.

Violetne tuli

Violetne tuli koosneb nii puhtast valgusest, et on võimeline lahustama kõiki hirmu ja viha osakesi, mida inimesed ikka aeg-ajalt välja paiskavad. Leek koosneb lilla värvuse erinevatest toonidest, kahvatulillast läbi sirelililla sügavaima violetseni, ning seda tuleb vajadusel kutsuda.

Kui pimedus on lihtsalt pagendatud, on ta endiselt elus ning saab meid mõjutada või nakatada. Negatiivsus tuleb muundada millekski positiivseks: haigus terviseks, vaesus külluseks, armukadedus eneseaustuseks, ahnus helduseks ja meeleheide lootuseks. Violetses leegis on võimalik negatiivsust  tühistada ja millegi positiivsega asendada. Kui oled tundlik, võid märgata oma sõprade auras negatiivsete emotsioonide poolt põhjustatud tumedaid laike ja kutsuda violetset leeki, et seda millekski toetavaks muundada. Nii saad pakkuda oma abi.

Kui keegi saadab välja väikese armukadeduse ussi või vihapaela, saab seda koheselt violetses leegis lahustada ning armastuse ja valgusega asendada. Violetset tuld saab kasutada ka nii enda kui oma sõprade kõikvõimalike valude lahustamiseks, samuti suhetes ettetulevate ebakõlade tervendamiseks. Kui harrastad mõttekontrolli ja püüad olla teadlik igast tekkivast mõttest ja tundest, siis on sul suhteliselt kerge oma energiavälju violetse leegi abiga puhtana hoida.

Nagu kõiki võimsaid energiaid, nii saab ka violetset leeki kuritarvitada. Atlantise lõpu aegadel see juhtuski, mille tulemusel violetne leek eemaldati. Tuhandeid aastaid oleme pidanud oma pimedamate emotsioonidega ilma selle suurepärase abivahendita hakkama saama – kuni siiamaani. Harmoonilisel Konvergentsil 1987. a. augustis palvetasid nii paljud valgusetöölised planetaarse tervenemise eest, et St Germain lähenes Allikale ja palus korralduse muutmist. Selle tulemusel anti violetne leek pärast 12 000 aastat kestnud keeldu taas meie käsutusse. Kuna valgustöölised jätkasid enese pühendamist planeedi võnkesageduse tõstmisele, osutati 1998. a. veelgi suuremat armulisust ning armu ja harmoonia hõbedane kiir sulandati kokku violetse muundamise leegiga. Inimkonnale oli see suur kingitus.

 Kui kutsud hõbevioletset leeki, siis negatiivne energia muundub ja asendub automaatselt millegi kõrgsageduslikuga.

1.   Kutsu mõttes hõbevioletset leeki. Visualiseeri enda ümber leek, milles on sirelilillat, helelillat, purpurset, violetset ja hõbedat.

2.   Kujutle hõbevioletset leeki rajamas sulle teed kogu päeva jooksul, lahustades kogu tumeda energia, enne kui sellega kokku puutud.

3.  Saada seda leeki inimestele, kes on haiged. Näe, kuidas see nende ümbert kogu negatiivsuse endasse neelab.

4.   Aseta oma viha, valu või negatiivsus leegi sisse, kuni need lahustuvad.

5.   Kujutle inimesi, kes pole tasakaalus, hõbevioletse leegi sisse.

6.   Kujutle leeki sinna, kus teda vajatakse või palu inglitel viia see kohtadesse, mida on vaja puhastada sõja ja hävingu energiatest.

7.  Kui sul on kehas mingeid valusid või pingeid, lase hõbevioletsel leegil selles piirkonnas mängida.

8.  Saada leeki mööda telefoniliine või internetti, puhastamaks võrku.

9. Kui oled lõpetanud, tee ristimärk või mõni muu kaitsesümbol enda ette ja taha, et oma tšakraid sulgeda.


Diana Cooperi raamatust "Avasta Atlantis"

 


Violetse leegi mandala
 

 

 

         

 


 


 


 

Avaleht  Valgusesaar  Grethiel   E-pood   Tänu   Kontakt